У п‘ятницю, 17 липня, у Винниках було демонтовано незаконну споруду у центрі міста. Про це повідомили у Винниківській міській раді. Демонтаж було здійснено на виконання рішення виконкому Винниківської міської ради за №396 від 26.06.2020 року за адресою: місто Винники, вулиця Галицька, 39. Роботу виконали працівники ВКП «Добробут».
У п‘ятницю, 17 липня, у Винниках було демонтовано незаконну споруду у центрі міста.
Про це повідомили у Винниківській міській раді.
Демонтаж було здійснено на виконання рішення виконкому Винниківської міської ради за №396 від 26.06.2020 року за адресою: місто Винники, вулиця Галицька, 39.
Роботу виконали працівники ВКП «Добробут».










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *