Міський голова Винник Володимир Квурт отримав подяку від колективу місцевого госпіталю інвалідів війн і репресованих імені Юрія Липи. Про це повідомили у Винниківській міській раді. Як відомо, у згаданому медичному закладі перебувають на лікуванні хворі на COVID-19. Міський голова Винник Володимир Квурт надає постійну посильну допомогу медикам у їхній боротьбі з небезпечною інфекцією.
Міський голова Винник Володимир Квурт отримав подяку від колективу місцевого госпіталю інвалідів війн і репресованих імені Юрія Липи.
Про це повідомили у Винниківській міській раді.
Як відомо, у згаданому медичному закладі перебувають на лікуванні хворі на COVID-19.
Міський голова Винник Володимир Квурт надає постійну посильну допомогу медикам у їхній боротьбі з небезпечною інфекцією.











Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *