Через непорозуміння батьків завжди страждають їхні діти

Через непорозуміння батьків завжди страждають їхні діти

Коли подружжя розлучається чи бажає жити окремо, то «крайніми» завжди залишаються їхні діти. Це – незаперечний факт. Чомусь дорослі, плануючи зміни в своєму сімейному стані, лише в останню чергу думають про те, як розлучення чи проста родинна сварка, вплине на їхній дітей. Спостерігаючи за сімейними скандалами, бійками, діленням майна, а іноді опиняючись у вирі цих

Коли подружжя розлучається чи бажає жити окремо, то «крайніми» завжди залишаються їхні діти. Це – незаперечний факт.

Чомусь дорослі, плануючи зміни в своєму сімейному стані, лише в останню чергу думають про те, як розлучення чи проста родинна сварка, вплине на їхній дітей.

Спостерігаючи за сімейними скандалами, бійками, діленням майна, а іноді опиняючись у вирі цих жахливих  подій, сини й доньки подружжя отримують велику душевну рану. Є багато випадків, коли через подібні випадки люди у майбутньому так і не змогли влаштувати свою долю, своє життя. Були випадки, коли дитина, надивившись сварок і скандалів поміж батьками, назавжди ставала інвалідом, утікала з дому й розпочинала кримінальне життя.

У Винниках також неодноразово було зафіксовано подібні випадки.

«Я застерігаю всіх батьків від подібної ганебної поведінки, – мовить представник Личаківського ВП міста Львова, старший лейтенант Андрій Герич. – Бо така безвідповідальна поведінка батьків дуже негативно впливає на їхній дітей. І тоді ці недобросовісні батьки у першу чергу приходять у поліцейські дільниці. А ми змушені кидати важливі справи й займатися розшуком їхніх синів і доньок. Тому батьки зобов‘язані перш за все подумати про своїх дітей, а вже потім про власний комфорт. І ще змушений зазначити, що поліція не має жодних повноважень щодо вирішення питання про те, з ким після розлучення проживатиме дитина. Бо обидвоє батьків у цьому питанні завжди залишаються незадоволеними та, на їхню думку, обділеними. І після розлучення вони наполегливо пишуть заяви, різні скарги одне на одного. Мовляв, їм не дають зустрітися з дитиною, один із батьків вчиняє щодо доньки чи сина домашнє насильство. Як правило, такі заяви й звернення не підтверджуються. Та правоохоронцям, собі й дітям ці батьки зроблять дуже багато клопоту. Тому закликаю людей, які виховують дітей, до стриманості й виваженості. Пам‘ятайте, що за кожним вашим кроком уважно  спостерігають ваші діти. Бо так вони вчаться жити, орієнтуватися в майбутньому складному житті. І коли ви своєю неправильною поведінкою вкажете дітям неправильний шлях, то тре6а чекати трагедії й для таких дітей, і для їхніх батьків.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини