У Винниках футбольні фанати пошкодили авто київського журналіста

У Винниках футбольні фанати пошкодили авто київського журналіста

У п‘ятницю, 24 липня, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках футбольні фанати луцької «Волині» побилися з правоохоронцями. Спершу хулігани накинулися на президента «Агробізнеса», якому луцькі гравці поступилися з рахунком – 0:3. Тому коли вони  зустріли президента суперників Олега Собуцього, то почали його обзивати лайливими словами, ображати та погрожувати. Пан Собуцький не стерпів і також

У п‘ятницю, 24 липня, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках футбольні фанати луцької «Волині» побилися з правоохоронцями.

Спершу хулігани накинулися на президента «Агробізнеса», якому луцькі гравці поступилися з рахунком – 0:3.

Тому коли вони  зустріли президента суперників Олега Собуцього, то почали його обзивати лайливими словами, ображати та погрожувати. Пан Собуцький не стерпів і також кинув у їхній бік кілька гострих слів.

Луцькі хулігани, долаючи високий паркан стадіону та поліцейську охорону, кинулися за Олегом Собуцьким.

Поміж правоохоронцями й фанатами-хуліганами виникла запекла сутичка. Поліцейські були змушені застосувати кийки. Вони таки оборонили пана Собуцького від хуліганів, але дехто з них також отримав синці. Й це дуже сумно, бо Україна шостий рік перебуває у стані жорстокої війни з Росією, а деякі несвідомі її громадяни б‘ють правоохоронців.

У цій прикрій історії з‘явився ще один потерпілий – журналіст із Києва.

На свою біду він припаркував власну іномарку «Хюндай» саме під частиною огорожі, яку використовували фанати, як глядацькі місця. Коли ж після матчу розпочалися бійки та сутички, то всі фанати використовували автомобіль журналіста, як драбину. Вони вистрибували на капот і дах іномарки й так долали високу огорожу. Після таких «походеньок» автомобіль журналіста потребує ремонту кузова. Киянин уже звернувся з відповідною заявою до правоохоронців.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини