Команда школярів ЗОШ “Берегиня” отримала ІІІ місце в проєкті “Екологія свідомості: розвиток гідної особистості»

Команда школярів ЗОШ “Берегиня” отримала ІІІ місце в проєкті “Екологія свідомості: розвиток гідної особистості»

У межах реалізації просвітницького проєкту «Екологія свідомості: розвиток гідної особистості», ініціатором якого є ГО «Світ важливих ініціатив», команди школярів Львова від лютого до кінця травня цього року успішно, з використанням інформаційних технологій, створювали конкурсні роботи, здійснювали добрі справи, розвивались у культурно-мистецькій площині, надихали своїм прикладом молодь і дорослих. Взяли участь у проєкті команди Загальноосвітньої школи

У межах реалізації просвітницького проєкту «Екологія свідомості: розвиток гідної особистості», ініціатором якого є ГО «Світ важливих ініціатив», команди школярів Львова від лютого до кінця травня цього року успішно, з використанням інформаційних технологій, створювали конкурсні роботи, здійснювали добрі справи, розвивались у культурно-мистецькій площині, надихали своїм прикладом молодь і дорослих.

Взяли участь у проєкті команди Загальноосвітньої школи «Берегиня». Класний керівник і натхненник участі в проєкті – Оксана Ющук.

Школярі пів року працювали над важливими та цікавими творчими ініціативами, спрямовуючи енергію та патріотичність на власний розвиток і на розвиток свідомого громадянського суспільства в Україні.

Відповідно до загального рейтингу за усіма творчими категоріями команда школярів із Винник «Надія нації» у складі Данила Осипчука, Тетяни Данилів, Мирослава Любімова, Павла Рачковського, Роксолани Ілляшенко отримала третє місце, призи й цільовий грант.

Також заохочувальні невеликі гранти отримали ще дві команди «Берегині» – «Оптимісти» та «Вартові добра», що здобули відповідно IV та V місце.

Команди-переможниці за результатами оцінювання журі здобули розвиткові командні гранти та два благодійні гранти (по 20 000 грн кожний) на цілі, що визначили переможці попереднього соціального проєкту в конкурсній категорії „Добрі справи” – допомогу на закупівлю необхідно обладнання для реабілітації діток з ДЦП (команда «Надія нації» ЗОШ «Берегиня») та обладнання для якіснішої діагностики та безпечнішого лікування онкохворих діток у Львові (команда «Юнкор» ЛМКМЦ «Галицьке юнацтво»).

У межах проєкту учні «Берегині» отримали друге і третє місця в категорії  «Зображення-наліпки для громадського транспорту та різних громадських місць з метою нагадування про потребу подолання суспільно важливих проблем» (Марта Породько за наліпку  «Інтернет-залежність» (команда «Оптимісти») і Роман Волков за наліпку «Дякую!» (команда «Вартові добра»).

У категорії «Презентації, присвячені способам подолання суспільно важливих проблем» третім місцем відзначена Катерина Майорова (команда «Оптимісти», презентація «Неприділення батьками достатньої кількості часу, уваги та любові своїм дітям»).

Високі бали принесла презентація «Добрі справи нашої команди» в категоріях «Добрі справи за січень-травень 2020 р.» і «Презентації, присвячені способам подолання суспільно важливих проблем» Данилу Осипчуку, Тетяні Данилів, Мирославу Любімову, Павлу Рачковському, Роксолані Ілляшенко («Непорозуміння між батьками і вчителями в середній та старшій школі»).

У категорії «Анімаційні ролики, створені з метою нагадування про потребу подолання суспільно важливих проблем» відзначили роботу учня «Берегині» Данила Осипчука «Шануй природу», а категорії «Зображення-наліпки для громадського транспорту та різних громадських місць з метою нагадування про потребу подолання суспільно важливих проблем» –  Мирослава Любімова («Не зривай»).

Онлайн-голосування за здобуття відзнаки глядацьких симпатій у кожній конкурсній категорії триватиме на сайті ГО «Світ важливих ініціатив» (https://www.inem.lviv.ua; меню „Розвиток гідної особистості”) з 7 червня до 7 вересня 2020 року.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини