Безкоштовні тренування просто неба: у Винниках встановили перший тренажерний майданчик

На вулиці Винна гора у Винниках з’явилася чудова альтернатива спортивним клубам і фітнес-центрам. Тут встановили вуличний тренажерний майданчик, який є першим у мережі, що буде доступною для мешканців різних куточків Винник завдяки перемозі в конкурсі Громадського бюджету Львова малого проєкту  «Мережа вуличних тренажерних майданчиків у Винниках (закупівля спортивного інвентарю)». «Тренажери на відкритому майданчику дають можливість

На вулиці Винна гора у Винниках з’явилася чудова альтернатива спортивним клубам і фітнес-центрам. Тут встановили вуличний тренажерний майданчик, який є першим у мережі, що буде доступною для мешканців різних куточків Винник завдяки перемозі в конкурсі Громадського бюджету Львова малого проєкту  «Мережа вуличних тренажерних майданчиків у Винниках (закупівля спортивного інвентарю)».

«Тренажери на відкритому майданчику дають можливість займатися на свіжому повітрі в будь-який час, – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Підходить він для людей різного віку та різного рівня фізичної підготовки. Мета таких майданчиків – підвищення інтересу до активного способу життя, популяризувати ефекти загальнодоступного вуличного спорту для мешканців».

Відповідно до проєкту, на території Винник будуть встановлені відкриті майданчики  на кількох локаціях, що формуватимуть мережу для безкоштовних занять спортом.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини