У Винниківській міській раді посилено карантинні заходи

У Винниківській міській раді посилено карантинні заходи

У зв‘язку зі зростанням захворювання на коронавірусну інфекцію з 12 серпня було посилено карантинні заходи у виконавчому комітеті Винниківської міської ради. Про це редакції «Винниківського Вісника» повідомили у місцевій міськраді. В.о. міського голови Винник Богдан Шустер підписав розпорядження за №54 від 12.08.2020 року щодо посилення карантинних заходів у виконавчому комітеті Винниківської міської ради: 1.Здійснити посилення

У зв‘язку зі зростанням захворювання на коронавірусну інфекцію з 12 серпня було посилено карантинні заходи у виконавчому комітеті Винниківської міської ради.

Про це редакції «Винниківського Вісника» повідомили у місцевій міськраді.

В.о. міського голови Винник Богдан Шустер підписав розпорядження за №54 від 12.08.2020 року щодо посилення карантинних заходів у виконавчому комітеті Винниківської міської ради:

1.Здійснити посилення карантинних заходів у виконавчому комітеті Винниківської міської ради, а саме:

– Обмежити доступ у приміщення Винниківської міської ради осіб, які не є працівниками виконкому.

– Призупинити особистий прийом громадян м.Винники керівним складом і спеціалістами виконавчого комітету з 10:00 12 серпня 2020 року до 18:00 14 серпня 2020 року. Консультації громадянам міста надавати у режимі онлайн.

Рекомендувати працівникам  виконавчого комітету пройти тестування на коронавірусну інфекцію.

Винниківська міська рада закликає громадян суворо дотримуватися карантинних обмежень і не легковажити своїм здоров‘ям, а також здоров‘ям і життям своїх рідних, близьких і друзів.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини