ФК «Жупан» стартував у чемпіонаті Львівської області з нічиєї

У суботу, 15 серпня, винниківський «Жупан» розпочав новий сезон у Другій лізі чемпіонату Львівської області. На стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках винниківські футболісти зустрілися з гравцями ФК «Ліон» (Львів). Уже на 3-ій і 8-ій хвилинах господарі мали чудові нагоди відкрити рахунок. Новак пробив головою з близької відстані, але воротар «Ліону» виявився готовим до цього.

У суботу, 15 серпня, винниківський «Жупан» розпочав новий сезон у Другій лізі чемпіонату Львівської області.

На стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках винниківські футболісти зустрілися з гравцями ФК «Ліон» (Львів).

Уже на 3-ій і 8-ій хвилинах господарі мали чудові нагоди відкрити рахунок. Новак пробив головою з близької відстані, але воротар «Ліону» виявився готовим до цього. У другому випадку Баран влучив у голкіпера гостей.

Гості діяли дуже мляво, думаючи лише про захист своїх воріт. У складі ФК «Жупан», натомість, нагоди відзначитися втратили Молоков, Петрів, Гутник, Карачевський та Вергун.

І яким розчаруванням для гравців ФК «Жупан» і їхніх уболівальників виявилося те, що на 41-ій хвилині саме футболісти «Ліону» відкрили рахунок.

Господарі прогавили довгий рейд півзахисника львів‘ян лівим флангом, дозволивши йому зробити прицільну передачу на партнера, який з близької відстані буквально закотив м‘яч у ворота – 0:1.

Другий тайм розпочався потужними атаками господарів і не менш потужними двома ударами Карачевського.

На 60-ій хвилині гравці «Ліона» у своєму карному майданчику збили Новака й арбітр призначив пенальті. Його впевнено реалізував Мельничук, зрівнявши рахунок – 1:1.

Футболісти ФК «Жупан» мали ще багато нагод, щоб вийти вперед, але голів у цьому матчі більше не було.

Натомість, з поля було вилучено Петріва, за фол проти нападника «Ліону».

Отож, у стартовому матчі ФК «Жупан» зіграв унічию – 1:1.

Футболістів ФК «Жупан» підтримав заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Склад ФК «Жупан»: Стасишин, Вергун, Петрів, Молоков, Медицький, Куцій, Шкраба, Гутник, Новак, Карачевський, Баран.

На заміну виходили: Мельничук, Мельничек, Соболь, Климишин, Яковишин.