У п‘ятницю, 21 серпня, у гості до бійців місцевої військової частини завітали представники Винниківської міської ради. Напередодні найбільшого державного свята України заступник міського голови Винник Богдан Шустер і працівниця місцевої міськради Галина Хомин привітали мужніх українських воїнів і відзначили їх пам‘ятними подарунками. Сьогодні слова вдячності лунали на адресу українських бійців, які ось уже понад шість
У п‘ятницю, 21 серпня, у гості до бійців місцевої військової частини завітали представники Винниківської міської ради.
Напередодні найбільшого державного свята України заступник міського голови Винник Богдан Шустер і працівниця місцевої міськради Галина Хомин привітали мужніх українських воїнів і відзначили їх пам‘ятними подарунками.
Сьогодні слова вдячності лунали на адресу українських бійців, які ось уже понад шість років самовіддано боронять самостійність і незалежність нашої держави у боротьбі з лютим і підступним російським агресором.












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *