Якщо на COVID-19 захворіє один учень, увесь клас піде на самоізоляцію, – МОЗ

Якщо на COVID-19 захворіє один учень, увесь клас піде на самоізоляцію, – МОЗ

МОЗ змінило протиепідемічні заходи для закладів освіти. Про це повідомляє “Освіта України”. Для учнів 1 – 4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без використання захисної маски або респіратора. У регіонах з «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки педагогам у процесі викладання навчальної дисципліни рекомендовано використання захисних щитків, в «зелених» та «жовтих» зонах у класі

МОЗ змінило протиепідемічні заходи для закладів освіти. Про це повідомляє “Освіта України”.

Для учнів 1 – 4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без використання захисної маски або респіратора.

У регіонах з «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки педагогам у процесі викладання навчальної дисципліни рекомендовано використання захисних щитків, в «зелених» та «жовтих» зонах у класі вчителі можуть бути без маски за умови дотримання дистанції.

Допуск учителів на роботу дозволено тільки після термометрії.

Якщо ж випадок  COVID-19 зафіксують в одного з учнів, то  усі інші учні групи/класу визнаються такими, що потребують самоізоляції.

Дозатори та антисептики мають бути тільки на вході в заклад, у подальшому – рекомендація мити руки з милом перед уроками.

Фото з архіву “Винниківського Вісника”.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини