Шахраї у формі правоохоронців

Шахраї у формі правоохоронців

Скільки існує людство, стільки ж знаходяться люди, які готові вигадувати будь-які способи шахрайства, скоювати різноманітні злочини, щоб обманути ближнього, відібрати в нього його майно та, зрештою, прожити чужим коштом. І завжди вони знаходять свою жертву. Навіть не дивлячись на те, що всі способи злодійств і шахрайств детально розписані криміналістами, письменниками, журналістами. Є десятки тисяч фільмів

Скільки існує людство, стільки ж знаходяться люди, які готові вигадувати будь-які способи шахрайства, скоювати різноманітні злочини, щоб обманути ближнього, відібрати в нього його майно та, зрештою, прожити чужим коштом.

І завжди вони знаходять свою жертву. Навіть не дивлячись на те, що всі способи злодійств і шахрайств детально розписані криміналістами, письменниками, журналістами. Є десятки тисяч фільмів на кримінальну тематику. Та все одно шахраї не втрачають свого середовища для існування.

Особливо вражають людей викриті випадки шахрайства, які пов‘язані з використанням форми або атрибутики поліції. Адже знаємо багато випадків, коли злодії та грабіжники перевдягалися у форму поліцейських, щоб здійснити злочини.

Були такі «герої» й у Винниках (а може й зараз вони є).

Нещодавно відійшов у вічність ще не дуже похилого віку місцевий мешканець.

Свого часу він також придумав (а може й почув від когось) дуже зручний, на його думку, спосіб заробляння грошей.

Цей мудрагелик дістав десь форму автоінспектора та вибирався у ній на шляхи руху транспортних засобів. На дорозі він нахабно зупиняв автомобілі та, вишукуючи будь-які порушення або ж і вигадуючи їх, вимагав від водіїв гроші.

Та в радянський період кожний автоінспектор мав своє місце «годування» й знав у кого й за що можна вимагати хабар. Тому правоохоронці невдовзі дізналися, що хтось також годується з їхньої території. Гадаємо, що цього самозванця їм було впіймати дуже легко. І він був затриманий «на гарячому». Невдовзі відбувся суд і цього шахрая чекала в‘язниця.

Після відбуття покарання цей чоловік так і не  знайшов свого місця у житті. Не мав ні постійного місця праці, ні сім‘ї. Бажання жити чужим коштом завело його у глухий кут. І до завершення своїх днів на білому світі він так і не знайшов виходу.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини