Локації для спілкування та гри в шахи, фотозони: фоє СЗШ № 29 осучаснили (фото)

Локації для спілкування та гри в шахи, фотозони: фоє СЗШ № 29 осучаснили (фото)

У СЗШ № 29 відтепер є яскраве і сучасне фоє, простір якого, а це 165 квадратних метрів, використали для влаштування цікавої локації для відпочинку та дозвілля. Попрацювали над його змістовим наповненням керівництво та колектив школи разом із партнером –  торговою маркою «Галицька здоба», який відремонтував фоє школи й зробив для учнів нове оригінальне місце для

У СЗШ № 29 відтепер є яскраве і сучасне фоє, простір якого, а це 165 квадратних метрів, використали для влаштування цікавої локації для відпочинку та дозвілля.

Попрацювали над його змістовим наповненням керівництво та колектив школи разом із партнером –  торговою маркою «Галицька здоба», який відремонтував фоє школи й зробив для учнів нове оригінальне місце для проведення часу між уроками.

«Пофарбували стіни, замінили стелю, встановили буфетну стійку, столики, які мають різне призначення. Одні – щоб можна було сісти й поспілкуватися, випити сік, какао чи чай, інші – спеціально для гри в шахи. На стінах розмістили хештеги «≠Я люблю школу № 29», цитати з творів І. Франка та Т. Шевченка тощо. Дітям подобається проводити перерви у фоє. Сподіваємося, учні оцінять такі гарні зміни в школі, адже вони сприятимуть їхньому психологічному комфорту, який необхідний для розвитку дітей і засвоєнню ними знань», – розповіла директор СЗШ № 29 Оксана Верхівська.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини