Відеокамери полегшують роботу правоохоронцям: у Винниках знову затримали злодія

Відеокамери полегшують роботу правоохоронцям: у Винниках знову затримали злодія

Відеонагляд, який віднедавна запроваджено в багатьох закладах, суттєво допомагає правоохоронцям боротися з проявами злочинності. Про це журналістам «Винниківського Вісника» розповів представник Личаківського відділу поліції міста Львова, старший лейтенант Андрій Герич. Зокрема, правоохоронець повідомив  про крадіжку парфумів із крамниці, що на вулиці Галицькій у Винниках. «Нещодавно злодій викрав дороговартісні парфуми з однієї винниківської крамниці, – мовить

Відеонагляд, який віднедавна запроваджено в багатьох закладах, суттєво допомагає правоохоронцям боротися з проявами злочинності.

Про це журналістам «Винниківського Вісника» розповів представник Личаківського відділу поліції міста Львова, старший лейтенант Андрій Герич.

Зокрема, правоохоронець повідомив  про крадіжку парфумів із крамниці, що на вулиці Галицькій у Винниках.

«Нещодавно злодій викрав дороговартісні парфуми з однієї винниківської крамниці, – мовить Андрій Герич. – Та заховатися від відеокамери зловмисникові не вдалося. Коли продавці виявили факт крадіжки, то, переглянувши записи камери, побачили й злодія. А далі вже була робота правоохоронців. Ми встановили особу злодія й затримали його. Ним виявився мешканець Львова. За фактом крадіжки відкрито кримінальну справу за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України. Сума завданих збитків становить 2399 гривень».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини