У Винниках вперше за понад чотири десятиліття ремонтують і утеплюють фасад дитсадка

У Винниках вперше за понад чотири десятиліття ремонтують і утеплюють фасад дитсадка

Гордістю для міста Винники є оновлений дитячий садочок на вул. Теліги, який постав із руїн у 2018 році завдяки небайдужим людям, депутату Львівської міської ради Григорію Козловському, завдяки якому було виділено з міського бюджету Львова понад сорок мільйонів гривень. Дошкільний заклад має яскравий дизайн, естетичний вигляд, продумані всі нюанси у влаштуванні багатофункціонального простору, а також

Гордістю для міста Винники є оновлений дитячий садочок на вул. Теліги, який постав із руїн у 2018 році завдяки небайдужим людям, депутату Львівської міської ради Григорію Козловському, завдяки якому було виділено з міського бюджету Львова понад сорок мільйонів гривень.

Дошкільний заклад має яскравий дизайн, естетичний вигляд, продумані всі нюанси у влаштуванні багатофункціонального простору, а також гарно впорядковану та забруковану територію.  Цього року в садочку планують відкрити басейн.

Поряд із новим яскравим корпусом непривабливим виглядав перший корпус дошкільного закладу, що побудований наприкінці 70-х років минулого століття. У вересні його почали також приводити до ладу.

«Уперше від часу функціонування закладу, а це понад  чотири десятки років, роблять фасад корпусу № 1, що на вул. Горького, 2 а, – розповіла завідувач дошкільного закладу № 156 Галина Пуцило. – Про це подбала Винниківська міська рада. Тепер обидва наші корпуси виглядатимуть однаково гарно. А перед ремонтом фасаду будинку дитсадка, утеплили фасад нашої котельні та забрукували територію, де ми плануємо проводити дитячі свята на свіжому повітрі в теплі періоди, кольоровою бруківкою».

Колектив ДНЗ, який докладає багато зусиль, аби кілька сотень малят почувалися комфортно, затишно, створює для них повноцінне розвивальне середовище, вважає ремонтні роботи, які виконали завдяки Винниківській міській раді, неоціненною й дуже важливою допомогою.

Адже утеплення фасаду дозволить значно покращити енергоефективність закладу та умови якісного надання освітніх послуг.

«Важливо, щоб дитячі садочки не виглядали як старі радянські заклади, а були сучасними, надихали й розвивали. Щоб вихованці, отримавши тут перший позитивний життєвий досвід, захотіли потім залишитися в цьому місті. Щоб у них було бажання жити, творити, працювати, розбудовувати нашу країну», – каже міський голова Винник Володимир Квурт.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини