У середу, 16 вересня, футболісти ФК «Юність» провели черговий поєдинок Прем‘єр-ліги Львівської області. На стадіоні у Суховолі футболісти з Верхньої Білки зустрілися зі своїм давнім суперником – ФК «Самбір». У серпні ці колективи вже зустрічалися на стадіоні у Винниках. Тоді перемогу здобули футболісти «Юності» з рахунком – 2:1. І сьогодні гравці «Юності» були кращими на
У середу, 16 вересня, футболісти ФК «Юність» провели черговий поєдинок Прем‘єр-ліги Львівської області.
На стадіоні у Суховолі футболісти з Верхньої Білки зустрілися зі своїм давнім суперником – ФК «Самбір».
У серпні ці колективи вже зустрічалися на стадіоні у Винниках. Тоді перемогу здобули футболісти «Юності» з рахунком – 2:1.
І сьогодні гравці «Юності» були кращими на полі.
У першому таймі голами відзначилися Федорів і Гордійчук.
А в другому таймі перевагу «Юності» закріпив Гладкий.
Отож, чергова перемога «Юності» – 3:0.
Команда з Верхньої Білки впевнено очолює турнірну таблицю першості.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *