«Жупан» розгромив ФК «Ліон»

У суботу, 19 вересня, на стадіоні імені Богдана Маркевича винниківський футбольний клуб «Жупан» провів черговий поєдинок чемпіонату Львівщини серед колективів Другої ліги. Винниківські футболісти зустрілися з клубом «Ліон» (Львів). У першому матчі суперники розійшлися миром – 1:1. А сьогодні винниківські гравці здобули перемогу з великим рахунком. Хоча в перші хвилини більш активними були гості. Вони

У суботу, 19 вересня, на стадіоні імені Богдана Маркевича винниківський футбольний клуб «Жупан» провів черговий поєдинок чемпіонату Львівщини серед колективів Другої ліги.

Винниківські футболісти зустрілися з клубом «Ліон» (Львів).

У першому матчі суперники розійшлися миром – 1:1.

А сьогодні винниківські гравці здобули перемогу з великим рахунком.

Хоча в перші хвилини більш активними були гості. Вони вже на 3-ій хвилині мали можливість відкрити рахунок, пробиваючи зі штрафного.

Винниківські гравці створили перший гольовий епізод лише на 24-ій хвилині.

Під час однієї з атак на 31-ій хвилині з близької відстані пробив Вергун і рахунок став – 1:0.

Господарі й далі атакували, нагнітаючи становище. І на 67-ій хвилині Молоков із близької відстані сильним ударом подвоїв рахунок – 2:0.

А на 84-ій хвилині Мельничук довів рахунок до – 3:0.

Отож, перемога ФК «Жупан» – 3:0.

Почесний президент ФК «Жупан» Богдан Шустер привітав гравців із цією перемогою.

Склад ФК «Жупан»: Стасишин, Вергун, Молоков, Шкраба, Петрів, Баран, Куцій, Карачевський, Ярослав Левків, Матвіїв, Карабин.

На заміну виходили: Стефанишин, Климишин, Данило Левків, Леган, Яковишин, Мельничук, Новак, Нагірний.