«Важливо забезпечити присутність винниківчан у радах всіх рівнів», – правник Олексій Різник

«Важливо забезпечити присутність винниківчан у радах всіх рівнів», – правник Олексій Різник

Винниківчан турбує чимало запитань, що у всіх на вустах у зв’язку з тим, що місто з багатовіковою історією та традиціями може поглинути Львів. Як вирішуватимуть свої проблеми мешканці Винник? Чи будуть вони стояти в черзі в Ратушу? Чи їх почують у Львові? Про це розповів у Народному Толк Шоу правник групи «Право і солідарність» Олексій

Винниківчан турбує чимало запитань, що у всіх на вустах у зв’язку з тим, що місто з багатовіковою історією та традиціями може поглинути Львів. Як вирішуватимуть свої проблеми мешканці Винник? Чи будуть вони стояти в черзі в Ратушу? Чи їх почують у Львові? Про це розповів у Народному Толк Шоу правник групи «Право і солідарність» Олексій Різник:

– На сьогодні процедура адміністративної реформи передбачає, що в найкращому випадку Винники отримають старосту. При чому старосту буде призначати голова Львівської міськради за погодженням з радою Львівської ОТГ. Є велика ймовірність, що призначать не винниківчанина. Тому більшість населених пунктів будуть безправні. Вони на сьогодні зливаються з містом Львів, хоча я б сказав, що це не злиття, а примусове захоплення, бо Львів як агресор, як велике місто, пожирає менші населені пункти. Можливість впливу саме винниківчан на процеси, які будуть відбуватися у Львівській ОТГ, зважаючи на те, що Винники все ж таки невелике місто, практично мінімізується.

Однак силами винниківчан і діючих депутатів ці процеси спрямовані таким чином, щоб Винники були представлені в радах усіх рівнів. Адже на сьогодні невідомо, яким чином завершиться адміністративна реформа і які повноваження матимуть обласні, міські, районні ради. Під знаком питання і те, які програми фінансуватимуться з того чи іншого бюджету.

Тому надзвичайно важливо забезпечити присутність винниківчан у радах всіх рівнів, адже ми не знаємо що буде завтра, бо частина нормативних документів, які регламентують повноваження, наразі ще не прийняті. І чи будуть вони прийняті до виборів – невідомо.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини