Піца з ковбасою – універсальна страва для будь-якого свята

Піца з ковбасою – універсальна страва для будь-якого свята

Накрити святковий стіл не так просто: вся енергія йде на приготування страв, задіяні всі члени родини, а на саме святкування вже не вистачає сил. Тому найкращим варіантом буде замовлення готової їжі. Це не так дорого коштує, як здається, адже йдеться  про піцу з ковбасою. Піца  Domino’s Pizza — універсальний варіант до святкового столу. Піцу полюбляють

Накрити святковий стіл не так просто: вся енергія йде на приготування страв, задіяні всі члени родини, а на саме святкування вже не вистачає сил. Тому найкращим варіантом буде замовлення готової їжі. Це не так дорого коштує, як здається, адже йдеться  про піцу з ковбасою. Піца  Domino’s Pizza — універсальний варіант до святкового столу.

Піцу полюбляють і дорослі, і діти, вона добре підходить до святкування дня народження, ювілею або звичайної сімейної вечері. Навіть романтичний вечір буде гармонійно доповнений за допомогою вишуканої італійської їжі.

Види ковбаси в піцу

Ковбасні вироби – традиційний інгредієнт страви. В якості начинки можуть використовуватися різноманітні ковбаси та копченості. В поєднанні з сиром та грибами вони насичують смак, та роблять піцу більш поживною. Але для італійської страви варена ковбаса не підходить: це вже буде не піца, а щось більше схоже на пиріг.

Мережа піцерій Доміно’с використовує при приготуванні піци баварські ковбаски, шинку, бекон, пепероні, білі сосиски та інші інгредієнти. Це традиційні наповнювачі для таких варіантів страви як МитZZа, Баварська, Карбонара, Пепероні, Техас, ЕкстраваганZZa. Спробувати їх завжди можна, здійснивши замовлення в Domino’s.

@Реклама

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини