«Винниківський Вісник» повідомляв про те, що позаминулої ночі у Винниках двоє хлопців із хуліганських спонукань знищили скульптуру Пегаса. Цей випадок здійняв хвилю обурення серед мешканців Винник. Завдяки відеокамерам дії хуліганів побачили тисячі людей. До цього ж самих хуліганів добре видно на цих кадрах. Як повідомив редакції «Винниківського Вісника» заступник міського голови Винник Богдан Шустер, особи
«Винниківський Вісник» повідомляв про те, що позаминулої ночі у Винниках двоє хлопців із хуліганських спонукань знищили скульптуру Пегаса.
Цей випадок здійняв хвилю обурення серед мешканців Винник. Завдяки відеокамерам дії хуліганів побачили тисячі людей. До цього ж самих хуліганів добре видно на цих кадрах.
Як повідомив редакції «Винниківського Вісника» заступник міського голови Винник Богдан Шустер, особи хуліганів встановлено.
Після тисяч обурливих коментарів у соцмережах батьки разом із своїми дітьми-хуліганами добровільно прийшли у міську раду Винник.
Це двоє підлітків. Одному з них – 13 років, іншому – 15.
«З батьками та їхніми дітьми – порушниками благоустрою було проведено виховні бесіди, – мовить заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – На батьків накладено штрафи. Також їх зобов‘язали компенсувати матеріальну шкоду, завдану громаді їхніми дітьми. А підлітків-порушників покраємо виконанням громадських робіт. Чи вони пояснили свої дії? Ні. Вони не можуть цього пояснити. Як завжди, говорили батьки, а підлітки просто мовчали».












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *