У Винниках відбулася чергова сесія міськради

У Винниках відбулася чергова сесія міськради

У понеділок, дев‘ятого листопада, відбулася чергова сесія Винниківської міської ради. Депутати розглянули зміни до бюджету Винник на 2020 рік. Також багато питань, які розглянули депутати, стосувалися земельних відносин. Міський голова Винник Володимир Квурт звернувся до мешканців із проханням подавати відповідні заяви на узаконення земельних ділянок, допоки рішення місцевої  міськради залишаються законними.

У понеділок, дев‘ятого листопада, відбулася чергова сесія Винниківської міської ради.

Депутати розглянули зміни до бюджету Винник на 2020 рік.

Також багато питань, які розглянули депутати, стосувалися земельних відносин.

Міський голова Винник Володимир Квурт звернувся до мешканців із проханням подавати відповідні заяви на узаконення земельних ділянок, допоки рішення місцевої  міськради залишаються законними.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини