«Нападники» на винниківського Пегаса гарбають листя у місцевих парках

«Нападники» на винниківського Пегаса гарбають листя у місцевих парках

Нещодавно «Винниківський Вісник» інформував своїх читачів про нічий «напад» двох підлітків на скульптуру Пегаса. Цей випадок викликав величезний резонанс у Винниках. Журналісти нашого видання поцікавилися про продовження цієї резонансної історії. «Зараз із Пегасом усе добре, – мовить заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Фірма, яка створила й встановила згадану скульптуру, за кошти батьків юних

Нещодавно «Винниківський Вісник» інформував своїх читачів про нічий «напад» двох підлітків на скульптуру Пегаса.

Цей випадок викликав величезний резонанс у Винниках.

Журналісти нашого видання поцікавилися про продовження цієї резонансної історії.

«Зараз із Пегасом усе добре, – мовить заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Фірма, яка створила й встановила згадану скульптуру, за кошти батьків юних бешкетників виконала всі необхідні ремонтні роботи. Отож, із нашим Пегасом  усе добре, він посів своє місце. Що ж стосується юних «нападників», то вони у вільний від шкільних занять час гарбають листя у винниківських парках».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини