Нещодавно «Винниківський Вісник» інформував своїх читачів про нічий «напад» двох підлітків на скульптуру Пегаса. Цей випадок викликав величезний резонанс у Винниках. Журналісти нашого видання поцікавилися про продовження цієї резонансної історії. «Зараз із Пегасом усе добре, – мовить заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Фірма, яка створила й встановила згадану скульптуру, за кошти батьків юних
Нещодавно «Винниківський Вісник» інформував своїх читачів про нічий «напад» двох підлітків на скульптуру Пегаса.
Цей випадок викликав величезний резонанс у Винниках.
Журналісти нашого видання поцікавилися про продовження цієї резонансної історії.
«Зараз із Пегасом усе добре, – мовить заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Фірма, яка створила й встановила згадану скульптуру, за кошти батьків юних бешкетників виконала всі необхідні ремонтні роботи. Отож, із нашим Пегасом усе добре, він посів своє місце. Що ж стосується юних «нападників», то вони у вільний від шкільних занять час гарбають листя у винниківських парках».












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *