Шкільне радіо в СЗШ № 29: пізнавальна, навчальна, розважальна інформація для півторатисячної аудиторії

Шкільне радіо в СЗШ № 29: пізнавальна, навчальна, розважальна інформація для півторатисячної аудиторії

СЗШ № 29 взяла участь у конкурсі «Friendly school», який проводить Управління освіти ДГП Львівської міської ради. На конкурс представили проєкт зі створення шкільного радіо «ScooL29_FM», що дозволить охопити й передавати інформацію для великої аудиторії  – в закладі навчається 1439 учнів. Учні та вчителі загорілися ідеєю такого нововведення, яке урізноманітнить та осучаснить шкільне життя, адже

СЗШ № 29 взяла участь у конкурсі «Friendly school», який проводить Управління освіти ДГП Львівської міської ради.

На конкурс представили проєкт зі створення шкільного радіо «ScooL29_FM», що дозволить охопити й передавати інформацію для великої аудиторії  – в закладі навчається 1439 учнів.

Учні та вчителі загорілися ідеєю такого нововведення, яке урізноманітнить та осучаснить шкільне життя, адже можна буде на усю школу транслювати ранкові вітання директора чи бадьору музичну зарядку, оголошення, привітання, корисні поради, вірші, повідомляти про зміни в розкладі, розповідати про історичні події, проводити фізкультурні хвилинки.

«За допомогою радіо наші учні зможуть розвивати власну ініціативу, професійно зростати, активно та результативно брати участь у житті школи, – розповіла заступник директора СЗШ № 29 Іванна Мазур. – Діти навчаться висловлювати думки  грамотно та зрозуміло. З кожним днем потік інформації збільшується, і ми повинні навчитися миттєво реагувати та оцінювати інформацію. Тому хочемо створити шкільне радіо «ScooL29_FM». Проєкт перейшов у другий етап конкурсу, зацікавивши поважне журі своєю ідеєю. Дякуючи активній роботі учнів школи Анні Корольовій (9-В клас) та Анатолію Іванчуку-Щуру (10-Б клас), ми і зважилися зреалізувати наші мрії, бо не лише мріємо, а й діємо».

Протягом минулого тижня учні разом із вчителем інформатики Романом Висоцьким, який є куратором дітей, протягом чотирьох днів знайомилися із проєктним менеджментом, причинами проблем і шляхами їх подолання. Навчання проводила Українська академія лідерства. Лектори розповідали, де черпати ідеї та як їх можна втілити в життя, говорили про важливість планування та умови, за яких проєкт буде функціональним і цікавим.

Щоб шкільна ідея перемогла, над нею наполегливо працюють, докладають максимум зусиль. Ще трішки і будуть відомі результати конкурсу.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини