З госпіталя у Винниках евакуйовували 21 пацієнта: вийшла з ладу система кисневого постачання

З  госпіталя у Винниках евакуйовували 21 пацієнта: вийшла з ладу система кисневого постачання

У госпіталі ветеранів війн та репресованих, що у Винниках, у п’ятницю, 20 листопада, о 21:30 вийшла з ладу система кисневого постачання. Лічницю перевели на резервне кисневе живлення від балонів. Пацієнтів почали евакуйовувати. Для цього залучили 16 бригад екстреної медичної допомоги. На місце прибули рятувальники ДРПЧ 61 м. Винники та надали технічну допомогу ремонтній бригаді. Кисневе

У госпіталі ветеранів війн та репресованих, що у Винниках, у п’ятницю, 20 листопада, о 21:30 вийшла з ладу система кисневого постачання. Лічницю перевели на резервне кисневе живлення від балонів.

Пацієнтів почали евакуйовувати. Для цього залучили 16 бригад екстреної медичної допомоги. На місце прибули рятувальники ДРПЧ 61 м. Винники та надали технічну допомогу ремонтній бригаді. Кисневе постачання відновили.  Відтак евакуацію припинили о 00:25.

Як повідомили у госпіталі, до моменту відновлення кисневого постачання евакуйовано 21 пацієнта, з них 3 – на ШВЛ. Їх прийняли Львівська міська лікарня швидкої медичної допомоги та Львівська обласна інфекційна лікарні.

Госпіталь продовжив роботу в штатному режимі.

Станом на ранок 21 листопада на лікуванні залишилося 164 пацієнти, з них – 110 з підтвердженою коронавірусною інфекцією. На ШВЛ знаходяться шість хворих,  у реанімації – 13.

Інформацію про пацієнтів, яких перевели в інші лікувальні закладаи, можна дізнатись за номером телефону: (032) 296 11 40.

Фото з місця події

1 comment
visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

1 Comment

Останні новини