Через п‘яничку в ДТП потрапили рейсові автобуси

Через п‘яничку в ДТП потрапили рейсові автобуси

У вівторок, першого грудня, на площі Митній у Львові в дорожньо-транспортну аварію потрапили автобуси. У маршрутку №264 Львів – Глуховичі вдарився автобус, який курсує Львовом. Як повідомили очевидці ДТП, причиною автопригоди став скандальний п‘яничка, який влаштував дебош у маршрутці №264. Перебуваючи у стані сп‘яніння, цей чоловік вже дуже поважного віку зчинив галас. Він вимагав від

У вівторок, першого грудня, на площі Митній у Львові в дорожньо-транспортну аварію потрапили автобуси. У маршрутку №264 Львів – Глуховичі вдарився автобус, який курсує Львовом.

Як повідомили очевидці ДТП, причиною автопригоди став скандальний п‘яничка, який влаштував дебош у маршрутці №264.

Перебуваючи у стані сп‘яніння, цей чоловік вже дуже поважного віку зчинив галас. Він вимагав від водія негайно рушати в дорогу й не дотримуватися графіку руху. Поступово в скандал втрутилися чи не всі пасажири маршрутки, які почали вимагати висадити скандаліста.

Коли скандал досяг свого апогею, то водій таки вирішив висадити п‘яничку за негідну поведінку. І коли він зупинився, то його вдарив інший автобус, водій якого саме заїхав на зупинку.

На щастя, ніхто з людей не потерпів. А п‘яничка, зрозумівши, що став причиною ДТП, просто накивав п‘ятами.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини