Дітей із Винник, мати яких постійно пиячить, забрав до себе їхній батько

Дітей із Винник, мати яких постійно пиячить, забрав до себе  їхній батько

У п‘ятницю, одинадцятого грудня, відповідні органи опіки та правоохоронці відвідали проблемну сім‘ю з трьома маленькими діточками у Винниках. Це трапилося після того, як позаминулої ночі батько трьох дітей викликав поліцію, повідомивши про те, що мати його малюків постійно пиячить і не виконує своїх материнських обов‘язків. Правоохоронці негайно прибули на виклик і побачили в квартирі, де

У п‘ятницю, одинадцятого грудня, відповідні органи опіки та правоохоронці відвідали проблемну сім‘ю з трьома маленькими діточками у Винниках.

Це трапилося після того, як позаминулої ночі батько трьох дітей викликав поліцію, повідомивши про те, що мати його малюків постійно пиячить і не виконує своїх материнських обов‘язків. Правоохоронці негайно прибули на виклик і побачили в квартирі, де перебувало троє маленьких діток віком – три, сім і вісім років, багато чоловіків, які там пиячили та палили цигарки. Працівники поліції змусили пияків покинути квартиру. Згодом, уже на вулиці, поміж пияками трапилися конфлікт і різанина (див. фото допиту особи, яка вчинила різанину).

Як розповів голова тамтешнього ОСББ Володимир Спірняк, згадана сім‘я є дуже проблемною. Там постійно відбуваються пиятики й скандали. Власники квартири її навіть не приватизували, мають величезну  заборгованість за комунальні послуги. Та  найгірше те, що маленькі діти постійно були голодними, недоглянутими. А ще вони змалечку спостерігають за пиятиками й диким розгулом, які влаштовує їхня мама зі своїми сумнівними  друзями.

На щастя, сьогодні в цій історії з‘явилася й добра новина. Після консультацій із представниками наглядових органів батько  дітей забрав їх  до себе. Сподіватимемося, що з ним їм буде набагато краще й комфортніше.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини