У суботу, 2 січня, орієнтовно о 23:00 сталася дорожньо-транспортна пригода на дорозі М-06 сполученням “Київ – Чоп”. Про це повідомляє Поліція Львівської області. Неподалік с. Давидів Пустомитівського району водій автомобіля “BMW 320d”, мешканець м. Винники,1994 року народження, не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу й зіткнувся з мікроавтобусом “Mercedes Sprinter”, яким керував мешканець Луцька,
У суботу, 2 січня, орієнтовно о 23:00 сталася дорожньо-транспортна пригода на дорозі М-06 сполученням “Київ – Чоп”.
Про це повідомляє Поліція Львівської області.
Неподалік с. Давидів Пустомитівського району водій автомобіля “BMW 320d”, мешканець м. Винники,1994 року народження, не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу й зіткнувся з мікроавтобусом “Mercedes Sprinter”, яким керував мешканець Луцька, 1984 року народження.
Внаслідок зіткнення за медичною допомогою звернулись восьмеро пасажирів мікроавтобуса. Усі вони – мешканці Волині, четверо з яких – неповнолітні віком 17 років, один – 18-річний, двоє – віком 20 років та один – 52 роки.
Після обстеження медики госпіталізували 17-річну пасажирку мікроавтобуса, усіх інших пасажирів після надання допомоги відпустили додому.
Також травмований та госпіталізований водій «BMW».
Відкрито кримінальне провадження. Поліцейські встановлюють обставини події.











Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *