У п‘ятницю, восьмого січня, на автодорозі в селі Бусовисько, що на Старосамбірщині, трапилася автотроща під час якої загинув тамтешній 22-річний юнак. Про це повідомили в ЛОДА. 22-річний юнак ішов уздовж траси і потрапив під колеса автомобіля марки «КІА» за кермом якого перебував 54-річний мешканець села Підберізці. Пішохід від отриманих травм помер на місці ДТП. Надзвичайна
У п‘ятницю, восьмого січня, на автодорозі в селі Бусовисько, що на Старосамбірщині, трапилася автотроща під час якої загинув тамтешній 22-річний юнак.
Про це повідомили в ЛОДА.
22-річний юнак ішов уздовж траси і потрапив під колеса автомобіля марки «КІА» за кермом якого перебував 54-річний мешканець села Підберізці.
Пішохід від отриманих травм помер на місці ДТП. Надзвичайна подія трапилася близько 21:30.
Зараз поліція встановлює всі обставини цієї трагічної події.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *