У вівторок, 19 січня, на вул. Галицька (біля ЦНАПу) у Винниках орієнтовно о 22:00 знайдено тіло чоловіка. Ним виявився місцевий мешканець К., 1971 року народження. Про це редакція «Винниківського Вісника» дізналася з власних джерел. Що саме 49-річний чоловік робив ввечері при в’їзді у Винники, наразі невідомо. Кажуть, що слідів насильницької смерті не виявлено. Тіло знайшли
У вівторок, 19 січня, на вул. Галицька (біля ЦНАПу) у Винниках орієнтовно о 22:00 знайдено тіло чоловіка.
Ним виявився місцевий мешканець К., 1971 року народження.
Про це редакція «Винниківського Вісника» дізналася з власних джерел.
Що саме 49-річний чоловік робив ввечері при в’їзді у Винники, наразі невідомо. Кажуть, що слідів насильницької смерті не виявлено. Тіло знайшли під пожежною драбиною місцевого ЦНАПу.
Як писав “Винниківський Вісник” 13 січня, “На вулиці у Винниках виявлено тіло мертвого чоловіка”.












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *