У грудні-січні травмувалося 24 винниківчанина

У грудні-січні травмувалося 24 винниківчанина

Від ранку до вечора діти окуповують гірки – від малих до великих, що є на території Винник. Довгоочікуваний сніг таки відірвав їх від гаджетів, а канікули дали можливість насолоджуватися зимовими розвагами. З’їжджають з гірок на усьому, що підказує фантазія. Крім санчат, використовують клейонку, шматки ліноліуму, твердий картон і навіть автомобільні шинм, власний одяг чи рюкзаки.

Від ранку до вечора діти окуповують гірки – від малих до великих, що є на території Винник. Довгоочікуваний сніг таки відірвав їх від гаджетів, а канікули дали можливість насолоджуватися зимовими розвагами. З’їжджають з гірок на усьому, що підказує фантазія. Крім санчат, використовують клейонку, шматки ліноліуму, твердий картон і навіть автомобільні шинм, власний одяг чи рюкзаки.

Головне – катання на лижах, санчатах, ковзанах має стати веселою розвагою, а не нашкодити здоров’ю.

За інформацією завідувача 2-го поліклінічного відділення Надії Жигало, за «сніжний» період ніхто за медичною допомогою з травмами чи з переохолодженням не звертався,

«Від початку календарної зими – з грудня –травмувалися 24 винниківчанина, з них восьмеро осіб мали переломи, а решта – забої, вивихи, розтягнення тощо. У січні постраждали двоє дітей – 2006 і 2008 років народження. В хлопчика – забій кисті, а дівчинка травмувалася при катанні на роликах», – розповіла Надія Жигало.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини