В автобус № 40 в’їхала автівка

В автобус № 40 в’їхала автівка

 Дорожньо-транспортна пригода сталася у Львові 22 січня. Про це повідомляє “Четверта студія” з посиланням на телеграм-канал «Варта-1».. У повідомленні йдеться, що на вул. Пасічній в автобус № 40 в’їхав автомобіль. Про деталі ДТП інформація відсутня. Фото: Варта-1.

 Дорожньо-транспортна пригода сталася у Львові 22 січня.

Про це повідомляє “Четверта студія” з посиланням на телеграм-канал «Варта-1»..

У повідомленні йдеться, що на вул. Пасічній в автобус № 40 в’їхав автомобіль.

Про деталі ДТП інформація відсутня.

Фото: Варта-1.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини