У листопаді Винниківський госпіталь мав 87 кисневих точок, а нині – 495

У листопаді Винниківський госпіталь мав 87 кисневих точок, а нині –  495

29 січня під час брифінгу в ЛОДА керівник Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи Максим Прикупенко розповів про кількість хворих у шпиталі та його кисневе забезпечення. «Сьогодні в госпіталі перебуває 107 пацієнтів. У реанімаційному відділенні –13, на ШВЛ – 8 осіб. На жаль, маємо пацієнтів у критичних станах», –  зазначив він.

29 січня під час брифінгу в ЛОДА керівник Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи Максим Прикупенко розповів про кількість хворих у шпиталі та його кисневе забезпечення.

«Сьогодні в госпіталі перебуває 107 пацієнтів. У реанімаційному відділенні –13, на ШВЛ – 8 осіб. На жаль, маємо пацієнтів у критичних станах», –  зазначив він.

За інформацією Максима Прикупенка, протягом останнього місяця  в середньому в медзакладі лікують близько сотні пацієнтів, а от на початку грудня минулого року на лікуванні в середньому було 130-150 хворих.

Киснем госпіталь забезпечений. З 87 кисневих точок у листопаді 2019 року, сьогодні медзаклад має 495.  Ліжкова мережа розрахована на 500 ліжок.

Читайте також:

У Винниках планують відкрити підстанцію швидкої медичної допомоги

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини