Протягом 11-12 лютого синоптики прогнозують посилення снігопадів і зниження температури. Навчальним закладам міста рекомендували визначитися щодо формату роботи в четвер-п’ятницю. За інформацією директора СЗШ № 29 Оксани Верхівської, сьогодні, 10 лютого, у школі прийняли рішення про перехід на два дні на дистаційне навчання. «Під час опитування батьків з’ясувалося, що деякі учні молодшої школи не мають
Протягом 11-12 лютого синоптики прогнозують посилення снігопадів і зниження температури. Навчальним закладам міста рекомендували визначитися щодо формату роботи в четвер-п’ятницю.
За інформацією директора СЗШ № 29 Оксани Верхівської, сьогодні, 10 лютого, у школі прийняли рішення про перехід на два дні на дистаційне навчання.
«Під час опитування батьків з’ясувалося, що деякі учні молодшої школи не мають з ким залишитися вдома, тому для них працюватимуть проміжні класи», – розповіла Оксана Верхівська.
Директор ЗОШ «Берегиня» Галина Яковенко повідомила, що 11 і 12 лютого школа працюватиме у звичному форматі (11 лютого дистанційно навчатимуться учні 8 класу, а 12 лютого – 9 класу).
У СЗШ № 47 вирішили, що діти підуть до школи 11 лютого. Завтра визначаться, як вчитимуться учні у п’ятницю. 12 лютого, за умови погіршення погодних умов, ймовірно, учні опановуватимуть науку дистанційно.












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *