У суботу, 20 лютого, о 17:00 в Народному домі м. Винники відбудеться вечір-реквієм “Білі янголи України”. Про це повідомила директор Народного дому Наталія Вінярська. У програмі заходу – виступи на патріотичну тематику дитячих колективів і солістів, вокального ансамблю “Винниківчани”. Нагадаємо, 20 лютого в Україні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні, під час якого вшановують подвиг
У суботу, 20 лютого, о 17:00 в Народному домі м. Винники відбудеться вечір-реквієм “Білі янголи України”.
Про це повідомила директор Народного дому Наталія Вінярська.
У програмі заходу – виступи на патріотичну тематику дитячих колективів і солістів, вокального ансамблю “Винниківчани”.
Нагадаємо, 20 лютого в Україні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні, під час якого вшановують подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв.












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *