У Винниках вшанують Героїв Небесної Сотні

У Винниках вшанують Героїв Небесної Сотні

У суботу, 20 лютого, о 17:00 в Народному домі м. Винники відбудеться вечір-реквієм “Білі янголи України”. Про це повідомила директор Народного дому Наталія Вінярська. У програмі заходу – виступи на патріотичну тематику дитячих колективів і солістів, вокального ансамблю “Винниківчани”. Нагадаємо, 20 лютого в Україні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні, під час якого вшановують подвиг

У суботу, 20 лютого, о 17:00 в Народному домі м. Винники відбудеться вечір-реквієм “Білі янголи України”.

Про це повідомила директор Народного дому Наталія Вінярська.

У програмі заходу – виступи на патріотичну тематику дитячих колективів і солістів, вокального ансамблю “Винниківчани”.

Нагадаємо, 20 лютого в Україні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні, під час якого вшановують подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини