Водій автобуса № 29 випровадив пасажирів із салону матюками та погрозами

Водій автобуса № 29 випровадив пасажирів із салону матюками та погрозами

Тема добирання з Винник до Львова та у зворотному напрямку, особливо у вечірні години, періодично «вистрілює» новими неприємними історіями. У середу, 17 лютого, стався інцидент з водієм маршрутки № 29 і потенційними пасажирами, які планували їхати на вокзал у Львові. Отримавши добрячу дозу негативу, вони таки поїхали, але на таксі. Як розповіла “Винниківському Віснику” Олена

Тема добирання з Винник до Львова та у зворотному напрямку, особливо у вечірні години, періодично «вистрілює» новими неприємними історіями.

У середу, 17 лютого, стався інцидент з водієм маршрутки № 29 і потенційними пасажирами, які планували їхати на вокзал у Львові. Отримавши добрячу дозу негативу, вони таки поїхали, але на таксі.

Як розповіла “Винниківському Віснику” Олена Матюха, вона завчасно вийшла з дому, щоб не спізнитися на поїзд. На кінцевій автобуса № 29 у Винниках чекала автобуса. Ще не було 21:00 години, але дві маршрутки з’їхали з рейсу. Приїхала третя, але і цей водій везти пасажирів бажання не мав.

«Водій висадив пасажирів і збирався також з’їжджати. Ми з «другом по нещастю» зайшли в автобус, пояснюючи, що потрібно доїхати на вокзал. У відповідь почули такі матюки, яких я ще не чула. Потім водій взяв із кабіни якусь металеву палицю, погрожував нам і вигнав. Звісно, ми просто змушені були відступити. Міг би якось по-людськи сказати, мовляв, рейсів не буде, не чекайте, не я вирішую чи нічим не допоможу, а не ставитися до людей, як до лайна».

Номера автобуса, на жаль, жінка не записала, бо розгубилася через несподівану агресію водія.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини