У суботу, 20 лютого, багато мешканців Винник вийшли на вулиці, щоб очистити їх від снігу. Зокрема, люди активно прибирають вулицю Івасюка. Разом із ними сніг прибирають працівники комунальних служб міста й Винниківської міськради. На суботнику журналісти «Винниківського Вісника» зустріли й заступника міського голови Винник Богдана Шустера, який активно працював, посадовців міськради Ігора Жуковського, Романа Стеблінського.
У суботу, 20 лютого, багато мешканців Винник вийшли на вулиці, щоб очистити їх від снігу.
Зокрема, люди активно прибирають вулицю Івасюка.
Разом із ними сніг прибирають працівники комунальних служб міста й Винниківської міськради.
На суботнику журналісти «Винниківського Вісника» зустріли й заступника міського голови Винник Богдана Шустера, який активно працював, посадовців міськради Ігора Жуковського, Романа Стеблінського.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *