У суботу, 20 лютого, у Винниках вшанували світлу пам‘ять загиблих Героїв Небесної Сотні. Захід відбувся на розі вулиць Галицька та Шевченка, біля фігури Божої Матері. Священики винниківських церков відправили поминальну панахиду. На заході були присутні заступники міського голови Винник Богдан Шустер, Павло Венгринович, посадовці міськради Зоряна Корчовська, Галина Хомин, Роман Стеблінський, представники громадських організацій міста,
У суботу, 20 лютого, у Винниках вшанували світлу пам‘ять загиблих Героїв Небесної Сотні.
Захід відбувся на розі вулиць Галицька та Шевченка, біля фігури Божої Матері.
Священики винниківських церков відправили поминальну панахиду.
На заході були присутні заступники міського голови Винник Богдан Шустер, Павло Венгринович, посадовці міськради Зоряна Корчовська, Галина Хомин, Роман Стеблінський, представники громадських організацій міста, мешканці.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *