Винниківська міська рада привітала з 85-річним ювілеєм Ірину Рибак!

Винниківська міська рада привітала з 85-річним ювілеєм Ірину Рибак!

У середу, 24 лютого, виповнилося 85 років мешканці Винник Ірині Євгенівні РИБАК! Ірина Євгенівна Рибак (24.02.1936 року) народилася та виросла у Винниках. І все її життя пов‘язано з рідними Винниками. Тут вона в страшні роки Другої світової війни пішла у школу (в приміщенні теперішньої ЛДШМ). Згодом, уже після війни, продовжила навчання у СЗШ №47. Після

У середу, 24 лютого, виповнилося 85 років мешканці Винник Ірині Євгенівні РИБАК!

Ірина Євгенівна Рибак (24.02.1936 року) народилася та виросла у Винниках. І все її життя пов‘язано з рідними Винниками.

Тут вона в страшні роки Другої світової війни пішла у школу (в приміщенні теперішньої ЛДШМ). Згодом, уже після війни, продовжила навчання у СЗШ №47.

Після школи Ірина Євгенівна навчалася у Львівському педагогічному коледжі й згодом усе життя працювала на педагогічній роботі.

А розпочала педагогічну працю пані Ірина у рідній СЗШ №47. Згодом перший директор місцевої санаторної школи-інтернату Дмитро Гайворонюк запропонував їй роботу в цьому навчальному закладі, де вона й працювала до 2008 року.

Розпочавши педагогічну діяльність у 1954 році, Ірина Євгенівна пішла на пенсію у 2008 році, віддавши улюбленій праці 54 роки свого життя!

Не полишає поза своєю увагою Ірина Євгенівна життя рідного навчального закладу й зараз. Вона постійно спілкується з директором Винниківської санаторної школи Лілією Свистович та іншими педагогами, відвідує цей заклад.

Народилася й виросла Ірина Євгенівна на теперішній вулиці Яворницького. Пам‘ятає багато подій із минулого Винник. Згадує й досі про випадок у винниківській діброві.

«Ми були ще дітьми і дуже любили ходити у нашу прекрасну діброву, – згадує один із страшних днів періоду Другої світової війни у Винниках Ірина Євгенівна Рибак. – Поруч був мій сусід Богдан Гринюк, інші діти. Раптом ми почули якийсь гамір на полі неподалік діброви. Виглянувши крізь густе листя дерев, ми побачили страшну картину. Саме в цей час німці розстрілювали євреїв із місцевого гетто. Злякавшись, ми принишкли, бо нам усім було дуже страшно. Ми, діти, були переконані, що у разі нашого виявлення кати убили б усіх нас».

Та все минулося.

Виховала Ірина Євгенівна разом із нині покійним чоловіком Степаном двох синів, дочекалася трьох внучок і п‘ятьох правнуків!

Привітати Ірину Євгенівну у день її 85-річного ювілею прийшли керівник гуманітарного відділу Винниківської міської ради Зоряна Корчовська та директор Винниківської санаторної школи Лілія Свистович. Вони побажали ювілярці щасливого довголіття аж до століття, міцного здоров‘я, добробуту та родинного затишку!

Редакція газети «Винниківський Вісник» також  приєднується до цих привітань!

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини