Орієнтація на легкість і красу: весняне оновлення виробів у кондитерській «Le Plaisir»

Орієнтація на легкість і красу: весняне оновлення виробів у кондитерській «Le Plaisir»

Весна прийшла! А якщо ви ще не відчули її приходу, завітайте в Художню кондитерську майстерню «Le Plaisir», що у Винниках на вул. Галицька, 30 а. Неймовірно «смачний» аромат та вишукані солодощі, які стали яскравими та ніжними, не залишать байдужим нікого. Завдяки виробам «Le Plaisir» можна створити собі свято, бо настрій тут покращується, хочеться радіти й

Весна прийшла! А якщо ви ще не відчули її приходу, завітайте в Художню кондитерську майстерню «Le Plaisir», що у Винниках на вул. Галицька, 30 а.

Неймовірно «смачний» аромат та вишукані солодощі, які стали яскравими та ніжними, не залишать байдужим нікого. Завдяки виробам «Le Plaisir» можна створити собі свято, бо настрій тут покращується, хочеться радіти й посміхатися й ділитися позитивом з іншими.

«У нас панує весняне оновлення після холодної та сірої зими, – каже кондитер Мар’яна Стаховська. – Вироби пропонуємо легкі та повітряні не тільки на вигляд, а й за вагою. Тепер практикуємо для замовлення, крім кількакілограмових тортів, ще й вагою у пів кілограма чи до кілограма, які модно та стильно запаковуємо, а також весняні порційні десерти з фруктами та багато інших смаколиків».

Асортимент «Le Plaisir» величезний – подарункові коробки зі солодощами, кепкейки, рулети, торти, а також у майстерні виготовляють топери різної тематики з натуральних інгредієнтів. Ними можна оздобити торт, який буде виглядати цікаво та креативно без надмірних зусиль.

Ще одна новинка від  Мар’яни Стаховської для людей, які хочуть самостійно прикрасити спечений торт, – харчовий друк картинок на рисовому папері, які є вдалим і швидким варіантом зробити торт святковим і неперевершеним.

Телефон для замовлення та довідок: 0680499911.

Адреса: м. Винники, вул. Галицька, 30 а.

Більше фото ТУТ

@Партнерська публікація

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини