У середу, 21 квітня, в одній із садиб на вулиці Лесі Українки було виявлено небезпечну знахідку. Мешканці обійстя знайшли в себе розбиті термометри, які містять ртуть. На місце надзвичайної події негайно викликали рятувальників і правоохоронців. Зі слів очевидців події, небезпечну знахідку вилучено.
У середу, 21 квітня, в одній із садиб на вулиці Лесі Українки було виявлено небезпечну знахідку.
Мешканці обійстя знайшли в себе розбиті термометри, які містять ртуть.
На місце надзвичайної події негайно викликали рятувальників і правоохоронців.
Зі слів очевидців події, небезпечну знахідку вилучено.










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *