Громадян закликають стерегтися квартирних злодіїв

Громадян закликають стерегтися  квартирних злодіїв

Незабаром ми відзначатимемо одне з найбільших і найулюбленіших християнських свят – Великдень. У ці дні багато винниківчан уже традиційно беруть короткочасні відпустки, щоби відпочити, здійснити мандрівки, відвідати родичів. Тому в ці величні святкові дні люди на довгий час залишають без нагляду свої будинки, квартири й інше майно. І саме тоді  найбільше проявляють свою злочинну діяльність

Незабаром ми відзначатимемо одне з найбільших і найулюбленіших християнських свят – Великдень. У ці дні багато винниківчан уже традиційно беруть короткочасні відпустки, щоби відпочити, здійснити мандрівки, відвідати родичів. Тому в ці величні святкові дні люди на довгий час залишають без нагляду свої будинки, квартири й інше майно. І саме тоді  найбільше проявляють свою злочинну діяльність різноманітні шахраї й квартирні злодії. Бо їм відомо, що багато помешкань полишені господарями без нагляду. Про те, як уберегтися від квартирних крадіжок, розповідає представник Львівського районного управління поліції  міста Львова, майор Олег Строцький.

«Ніколи не втрачайте пильність, – мовить Олег Строцький. – Бо бандити заздалегідь  планують свої злочини. Вони вивідують інформацію про майновий стан людей, намагаючись виявити власників помешкань із значним достатком.  Також зловмисники вивчають робочий графік своєї майбутньої жертви, час перебування людей у квартирі. І тільки після цього скоюють крадіжки. Тому людям потрібно дотримуватися дуже простих, але надзвичайно ефективних  правил, щоб не стати жертвою злодіїв. Насамперед, подбайте, щоб про вашу відсутність знало якомога менше людей. Якщо є така можливість, то обладнайте своє помешкання охоронною сигналізацією, на вікна встановіть грати, також варто обладнати своє помешкання металевими дверима з посиленою дверною коробкою та декількома замками. У випадку вашої довготривалої відсутності бажано гроші, цінні речі, документи передати на зберігання рідним чи близьким людям. У жодному випадку не залишайте ключі від свого помешкання під килимком перед дверима».

Правоохоронець також радить домовлятися зі своїми сусідами, щоб вони спостерігали за вашим житлом, а у випадку небезпеки негайно телефонували на гарячу лінію 102. І ще було добре, зі слів Олега Строцького, домовитися, щоб сусіди час від часу забирали з поштової скриньки кореспонденцію. Бо досвідчені злочинці за переповненою поштовою скринькою також можуть здогадатися, що господарів удома нема.

«Також закликаємо громадян під час Великодня дотримуватися букви закону, поважати своїх рідних і близьких людей, не завдавати їм шкоди своєю поведінкою, – застерігає майор Олег Строцький. – А для цього раджу якомога менше споживати алкогольних напоїв. Було б ідеально, щоби взагалі відмовитися від них. І, звичайно, сердечно бажаю всім винників чанам і гостям міста щасливо й весело у родинному колі відзначити Воскресіння Христове».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини