Правоохоронці затримали «інтернаціональний» дует злочинців-«гастролерів», які обкрадали квартири у Винниках

Правоохоронці затримали «інтернаціональний» дует злочинців-«гастролерів», які обкрадали квартири у Винниках

Правоохоронці затримали двох досвідчених квартирних злодіїв-«гастролерів» із Харкова. Поліції вдалося встановити причетність цих зловмисників до двох квартирних крадіжок у Винниках – на вулиці Винна Гора. Обидві крадіжки злочинці скоїли в лютому місяці цього року. Зараз правоохоронці намагаються встановити причетність цих бандитів до скоєння інших злочинів на території Винник, Львова, в інших областях України. Також стало

Правоохоронці затримали двох досвідчених квартирних злодіїв-«гастролерів» із Харкова.

Поліції вдалося встановити причетність цих зловмисників до двох квартирних крадіжок у Винниках – на вулиці Винна Гора. Обидві крадіжки злочинці скоїли в лютому місяці цього року.

Зараз правоохоронці намагаються встановити причетність цих бандитів до скоєння інших злочинів на території Винник, Львова, в інших областях України.

Також стало відомо, що один із злочинців – українець, а інший – грузин. Українець залишався на вулиці (бандити називають це – «стояти на шухері») допоки його напарник – грузин – залишав без засобів до існування інших українців. Ось такий «інтернаціональний» дует двох виродків, які прагнуть прожити за чужий рахунок.

Інформацію про цей локальний успіх правоохоронців у боротьбі з квартирними злодіями редакція «Винниківського Вісника» отримала з власних джерел.

На залишайте без нагляду власне помешкання, будьте завжди обережні, бо злочинці постійно  поруч.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини