Футболісти «Юності» зіграли внічию у матчі-відповіді із ФК «ЛНЗ» (Лебедин)

Футболісти «Юності» зіграли внічию у матчі-відповіді із ФК «ЛНЗ»  (Лебедин)

У неділю, 13 червня, футболісти «Юності» (Верхня/Нижня Білка) провели  матч-відповідь ¼ аматорського чемпіонату України проти ФК «ЛНЗ» (Лебедин, Черкащина). Поєдинок відбувся на стадіоні у Нижній Білці.  У першому матчі гравці «Юності» зазнали поразки з рахунком – 0:2. Сьогодні господарі доклали всіх зусиль, щоб виправити становище. Уже на 20-ій хвилині вони вийшли вперед. Відзначився Олег Панасюк.

У неділю, 13 червня, футболісти «Юності» (Верхня/Нижня Білка) провели  матч-відповідь ¼ аматорського чемпіонату України проти ФК «ЛНЗ» (Лебедин, Черкащина).

Поєдинок відбувся на стадіоні у Нижній Білці.  У першому матчі гравці «Юності» зазнали поразки з рахунком – 0:2.

Сьогодні господарі доклали всіх зусиль, щоб виправити становище.

Уже на 20-ій хвилині вони вийшли вперед. Відзначився Олег Панасюк. Але на 43-ій хвилині гості зрівняли рахунок – 1:1.

На жаль, футболістам «Юності» цього дня вразити ворота суперників більше не пощастило. Тому поєдинок так із завершився нічиєю – 1:1.

Фото Тараса КУЗЬМЕНКА

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини