У неділю, 13 червня, футболісти «Юності» (Верхня/Нижня Білка) провели матч-відповідь ¼ аматорського чемпіонату України проти ФК «ЛНЗ» (Лебедин, Черкащина). Поєдинок відбувся на стадіоні у Нижній Білці. У першому матчі гравці «Юності» зазнали поразки з рахунком – 0:2. Сьогодні господарі доклали всіх зусиль, щоб виправити становище. Уже на 20-ій хвилині вони вийшли вперед. Відзначився Олег Панасюк.
У неділю, 13 червня, футболісти «Юності» (Верхня/Нижня Білка) провели матч-відповідь ¼ аматорського чемпіонату України проти ФК «ЛНЗ» (Лебедин, Черкащина).
Поєдинок відбувся на стадіоні у Нижній Білці. У першому матчі гравці «Юності» зазнали поразки з рахунком – 0:2.
Сьогодні господарі доклали всіх зусиль, щоб виправити становище.
Уже на 20-ій хвилині вони вийшли вперед. Відзначився Олег Панасюк. Але на 43-ій хвилині гості зрівняли рахунок – 1:1.
На жаль, футболістам «Юності» цього дня вразити ворота суперників більше не пощастило. Тому поєдинок так із завершився нічиєю – 1:1.
Фото Тараса КУЗЬМЕНКА










Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *