Редакція «Винниківського Вісника» щиро вітає всіх мешканців Винник із Зеленими святами!

Редакція «Винниківського Вісника» щиро вітає всіх мешканців Винник із Зеленими святами!

Ось і дочекалися ми такого довгоочікуваного тепла. Адже настало справжнє літо! Дочекалися ми й свята Трійці – Зелених свят! На жаль, непомітно промайнула весна, яка цьогоріч виявилася дуже холодною. Тому зараз маємо нагоду насолоджуватися теплом і красою літечка. Вражає різнобарв‘я квітів і трав! Прямісінько посеред Винник яскравими барвами розцвіли червоні маки! Чомусь полюбилася їм територія

Ось і дочекалися ми такого довгоочікуваного тепла. Адже настало справжнє літо!

Дочекалися ми й свята Трійці – Зелених свят!

На жаль, непомітно промайнула весна, яка цьогоріч виявилася дуже холодною.

Тому зараз маємо нагоду насолоджуватися теплом і красою літечка. Вражає різнобарв‘я квітів і трав!

Прямісінько посеред Винник яскравими барвами розцвіли червоні маки! Чомусь полюбилася їм територія місцевої школи «Берегиня» (див. фото).

Повітря заполонили просто неймовірно запашні аромати різних квіточок і трав. Тому радіймо кожній миті цього прекрасного літа!

Редакція «Винниківського Вісника» сердечно вітає всіх читачів, усіх мешканців Винник зі святом Трійці! Бажаємо всім міцного здоров‘я, безмежного щастя, радості, добробуту та родинного затишку! Нехай здобудуть на радість усім нам українські футболісти перемогу на збірною Австрії на ЧЄ-2020 вже завтра! Нехай українські футболісти козаки-стануть цьогоріч чемпіонами Європи! Нехай українські воїни здобудуть славну перемогу над російськими окупантами на Донбасі і в Криму! Нехай в Україні і світі нарешті запанують мир і злагода. І нехай зникне з нашого життя зловісний КОВІД-19.

Святкуймо Зелені Свята і насолоджуймося кожною миттєвістю просто неймовірного літа в рідній і незалежній Україні! Бо, як відомо, немає в світі другого Дніпра, немає другої Вкраїни! А ми з Вами все це маємо, бо саме нам, українцям, подарував нам нашу прекрасну Батьківщину Бог! Бережімо її, підтримуймо один одного! 

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини