У Львові потяг поїхав без пасажирів

У Львові потяг поїхав без пасажирів

Курйозна ситуація трапилася у п‘ятницю, 25 червня, на Львівському залізничному вокзалі. Пасажирам потяга сполученням Івано-Франківськ – Київ повідомили, що у Львові зупинка триватиме не менше однієї години. Багато людей, залишивши свої речі, пішли гуляти містом. А тим часом у залізничників знову змінилися плани й поїзд рушив, не дочекавшись 16 пасажирів! Повернувшись на вокзал, люди були

Курйозна ситуація трапилася у п‘ятницю, 25 червня, на Львівському залізничному вокзалі.

Пасажирам потяга сполученням Івано-Франківськ – Київ повідомили, що у Львові зупинка триватиме не менше однієї години.

Багато людей, залишивши свої речі, пішли гуляти містом.

А тим часом у залізничників знову змінилися плани й поїзд рушив, не дочекавшись 16 пасажирів!

Повернувшись на вокзал, люди були просто шоковані такою безвідповідальністю залізничників!

Згодом їх пообіцяли доправити в Київ у кабіні машиніста іншого потяга. А щодо речей, то було домовлено, що їх заберуть працівники вокзалу в Києві.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини