Винники кримінальні: і відпочили, і телевізором розжилися

Винники кримінальні: і відпочили, і телевізором розжилися

Неординарна подія трапилася декілька років тому в одному з відпочинкових комплексів у Винниках. Троє друзів прийшли в один із місцевих ресторанів, щоб гідно відзначити день народження одного з них. Забава проходила гучно й приємно. Друзі їли й пили. Але злодійська натура не дозволяла їм просто так насолоджуватися й забавлятися. Кривим оком кидали вони й на

Неординарна подія трапилася декілька років тому в одному з відпочинкових комплексів у Винниках.

Троє друзів прийшли в один із місцевих ресторанів, щоб гідно відзначити день народження одного з них.

Забава проходила гучно й приємно. Друзі їли й пили. Але злодійська натура не дозволяла їм просто так насолоджуватися й забавлятися. Кривим оком кидали вони й на майно ресторану. І цього б здалося непомітно прихопити додому,  й іншого.

Аж раптом в господарській кімнаті, яка в цей час чомусь залишилася незамкненою, хтось із трійці побачив запаковані в коробки телевізори. Їх дирекція придбала, щоб встановити згодом у відпочинкових приміщеннях та готельних кімнатах.

У всіх трьох аж дух перехопило. Така дорога апаратура й без нагляду! Бери й утікай! Це ж і гроші, які витрачено на святкування, вернулися б. Ще й би заробили!

Одна проблема – охоронець постійно перебуває на території. Від нього нічого не заховаєш. А, тим паче, величезний телевізор. Та злодійські душі вже не дозволили трійці друзів відмовитися від того, що «погано лежить».

І в одного з них виникла чудова ідея. Коли вони добре відпочили, наїлися-напилися й розважилися, то покидаючи ресторан, прихопили й телевізор. А охороннику пояснили, що це їхній подарунок іменнику. Мовляв, вони заздалегідь його придбали й доправили в ресторан. Щоб під час святкування урочисто подарувати його іменнику.

Та не лише охоронник бачив, як поцупили телевізор (хоча він одразу й не здогадався, що його так нахабно обманули). У таких закладах зараз є відеокамери. І трійцю з телевізором зафіксувала одна з таких відеокамер.

Коли злодійчуків «приперли» доказами, то вони все ж віддали телевізор. А зберігався він аж у Солонці.

Ось такі бувають «відпочивальники».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини