Олег Панасюк двічі відзначився за ФК «Юність»

Олег Панасюк двічі відзначився за  ФК «Юність»

У неділю, 10 жовтня, гравці ФК «Юність» (Верхня/Нижня Білка) провели поєдинок аматорського чемпіонату України. На стадіоні у Нижній Білці вони зустрілися з командою «Маяк» (місто Сарни, Рівненська область). Гра видалася надзвичайно важкою для обидвох команд і цікавою для вболівальників. На її початку гості несподівано вийшли вперед. Та на 22-ій хвилині вихованець винниківського футболу Олег Панасюк

У неділю, 10 жовтня, гравці ФК «Юність» (Верхня/Нижня Білка) провели поєдинок аматорського чемпіонату України.

На стадіоні у Нижній Білці вони зустрілися з командою «Маяк» (місто Сарни, Рівненська область).

Гра видалася надзвичайно важкою для обидвох команд і цікавою для вболівальників.

На її початку гості несподівано вийшли вперед.

Та на 22-ій хвилині вихованець винниківського футболу Олег Панасюк із близької відстані вирівняв становище – 1:1.

Не пройшло багато часу, як гості знову вийшли вперед. Їхній гравець Штанюк потужно пробив зі штрафного й Андрій Жук виявився безсилим у цьому епізоді.

Та на 33-ій хвилині гравець гостей Царьов у своєму штрафному майданчику зіграв рукою й арбітр призначив пенальті. Його впевнено реалізував Панасюк – 2:2.

Цей рахунок більше не змінився. Отож, нічия – 2:2.