У Винниках замінували всі школи!

У Винниках замінували всі школи!

У Львівській ОТГ сьогодні, 12 січня, було евакуйовано всі школи. На щастя, багато навчальних закладів ще перебувають на канікулах. Зокрема, у Винниках працювала лише СЗШ №29. Після загрозливої інформації всіх учнів цього винниківського навчального закладу терміново евакуювали. І така прикра ситуація трапилася на території всього Львівського району! Тривожна інформація надійшла близько 11:00. Відповідно до протоколу,

У Львівській ОТГ сьогодні, 12 січня, було евакуйовано всі школи. На щастя, багато навчальних закладів ще перебувають на канікулах.

Зокрема, у Винниках працювала лише СЗШ №29.

Після загрозливої інформації всіх учнів цього винниківського навчального закладу терміново евакуювали. І така прикра ситуація трапилася на території всього Львівського району!

Тривожна інформація надійшла близько 11:00.

Відповідно до протоколу, зараз працівники відповідних служб перевіряють всі навчальні заклади Львівської ОТГ. Правоохоронці також встановлюють особу аноніма, який телефонував про замінування.

У подібних випадках завжди потрібно виконувати відповідний план дій і не панікувати. Адже таким чином російські агресори намагаються розхитувати ситуацію в нашій державі, залякувати населення.

Тому будьмо мужніми, обережними й розумними.

Володимир ГАВРИЛІВ

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини