“Путін не проведе маршу вулицями Києва”, – речниця Білого Дому

“Путін не проведе маршу вулицями Києва”, – речниця Білого Дому

Влада рф уже провалила всі свої цілі, визначені перед початком повномасштабного вторгнення в Україну та програла війну з точки зору власних уявлень про перемогу. Про це заявила на брифінгу у Вашингтоні речниця Білого дому Джен Псакі, повідомляє Укрінформ. На її думку, росія планували захопити значну частину території України, зокрема на півночі, але зробити цього їй

Влада рф уже провалила всі свої цілі, визначені перед початком повномасштабного вторгнення в Україну та програла війну з точки зору власних уявлень про перемогу.

Про це заявила на брифінгу у Вашингтоні речниця Білого дому Джен Псакі, повідомляє Укрінформ.

На її думку, росія планували захопити значну частину території України, зокрема на півночі, але зробити цього їй не вдалося.

«Президент путін не проведе маршу вулицями Києва. Вони не заволодіють територіальною цілісністю й суверенітетом цієї країни. Їм не вдалося розділили НАТО», – наголосила Псакі.

Нагадаємо, що США на нинішньому етапі докладають зусиль, аби зміцнити позиції України за столом переговорів як шляхом посилення зброєю на полі бою, так і забезпеченням будь-яких потреб української сторони.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини