На вулиці Долинна у Винниках собаки накинулися на жінку

На вулиці Долинна у Винниках собаки накинулися на жінку

У п‘ятницю, 13 травня, двоє розлючених собак накинулися на жінку. Про цю моторошну історію журналісти «Винниківського Вісника» дізналися від мешканців вулиці Долинна, що у Винниках. Саме там і трапилася ця прикра подія. Собаки перебували на вулиці без нагляду господарів. Невідомо, що стало причиною їхньої агресії, коли вони накинулися на жінку. Злякавшись розлючених тварин, жінка почала

У п‘ятницю, 13 травня, двоє розлючених собак накинулися на жінку.

Про цю моторошну історію журналісти «Винниківського Вісника» дізналися від мешканців вулиці Долинна, що у Винниках. Саме там і трапилася ця прикра подія.

Собаки перебували на вулиці без нагляду господарів. Невідомо, що стало причиною їхньої агресії, коли вони накинулися на жінку.

Злякавшись розлючених тварин, жінка почала бігти, а згодом ще й упала. Це ще більше розлютило псів, які почали буквально шматувати беззахисну людину. На щастя, один із очевидців не злякався тварин, а почав їх відганяти. Це йому вдалося зробити.

На місце надзвичайної події довелося викликати медиків та правоохоронців.

Потерпілій було надано необхідну медичну допомогу. А от щодо правоохоронців і їхньої реакції на цей прикрий факт, то наразі інформація відсутня. Бо з досвіду знаємо, що після таких випадків власники собак миттєво зникають. Усі кажуть, що це не його тварина, що він лише підгодовував якусь приблуду тощо.

Закликаємо мешканців Винник бути обережними. Особливої опіки потребують маленькі діти, яких не можна залишати на вулиці. Адже малята не зможуть себе захистити від розлючених бродячих собак ( і дорослим це не завжди під силу!).

Також закликаємо всіх власників собак суворо дотримуватися правил утримання домашніх тварин. На вулиці собака може перебувати лише з господарем. Тварину потрібно тримати на ремінці й вона має бути у наморднику.

Пам‘ятаймо про це, щоб не трапилося біди!

Фото ілюстративне

Володимир ГАВРИЛІВ

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини