До кінця березня в ЄС планують передати Україні близько 500 тис. артилерійських снарядів, а цього року – обіцяний мільйон боєприпасівПро це повідомляють ЗМІ з посиланням на речника Єврокомісії із зовнішньополітичних питань Петера Стано. “Цілі залишаються незмінними, цього року ми поставимо в Україну 1 млн артилерійських снарядів. За розрізом, який ми рахуємо, скоріше, до кінця березня,
До кінця березня в ЄС планують передати Україні близько 500 тис. артилерійських снарядів, а цього року – обіцяний мільйон боєприпасів
Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на речника Єврокомісії із зовнішньополітичних питань Петера Стано.
“Цілі залишаються незмінними, цього року ми поставимо в Україну 1 млн артилерійських снарядів. За розрізом, який ми рахуємо, скоріше, до кінця березня, це буде близько пів мільйона”, – сказав Стано.
Разом з цим він сказав, що загалом Україна отримає більше снарядів, ніж раніше обіцяли в ЄС.
“Так, до кінця цього місяця ми не поставили мільйон боєприпасів. Але Україна отримає і більше мільйона, якщо орієнтуватися на вже наявні потужності та розміщені замовлення”, – зазначив Стано.
Вололимир ГАВРИЛІВ









Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *